קטלוג מוצרים

תכשיטי קבלה ואבני החושן
סגולות וערכות מהקבלה
תמונות אבני החושן
תמונות נגד עין הרע
תמונות אבני החושן מסגור עץ
  מה חדש

קמיע מגן דוד

שרשרת כסף טהור עם 12 אבני החושן טבעיות במרכז השרשרת קמע מכסף טהור מגן דוד - לשמירה, מזל והצלחה בכל. אורך השרשרת 42 ס"מ.

קמיע מגן דוד
קמיע מגן דוד
מחיר:  309
  

אבן עין החתול

כרטיס בגודל כרטיס ביקור בשילוב אבן עין החתול לנשיאה בארנק או בכיס לאבן "עין החתול" סגולות רבות ומפורסמות וכל הנושא אותה לא יבא לידי עניות. סגולה לעשירות, שמירה, ברכה והצלחה.

אבן עין החתול
אבן עין החתול
מחיר:  269
  

אבני החושן באנגלית

גודל התמונה: 39x32 ס"מ התמונה ממוסגרת בנילון נצמד

אבני החושן באנגלית
אבני החושן באנגלית
מחיר:  349
  
 
אבני החושן | אודותינו | מאמרים | קבלה ותכשיטים | תגובות לקוחות | צור קשר |
| |

לתת מתנה שהיא מזכרת

  
חזרת מחו"ל? השאלה הראשונה ששואלים אותך... מה קנית לי? ברוב המקרים לא מחכים למתנה גדולה, ממש לא. אלא רוצים לקבל מתנה שהיא מזכירה לך את אותה נסיעה של האח, ידיד או מכר שלא ראית הרבה זמן.
הרבה אנשים אוהבים לתת מתנות כאות הערכה, חיבה, תודה לאדם לו הם מעניקים. לא כל מתנה היא מזכרת. מזכרת הינו חפץ שמטרתו להזכיר משהו.
 

מזכרות יכולות להיות כל דבר למעשה, תמונה, תכשיט, ציור מקורי, או אפילו מחזיק מפתחות. תלוי מהיכן מקבלים את אותו חפץ. אנשים הגרים בחו"ל מתרגשים לקבל מזכרות מהארץ.

הרבה פעמים אדם המתכנן לקנות מתנה הוא חושב אחרת. לא משנה לו המחיר, האמת ברור שלמחיר יש משמעות. זה כאן לא הנושא. אבל מה שרצינו להדגיש, אותו אדם המחפש משהו מיוחד רוצה להפתיע את ידידו במתנה מקורית שעדיין לא ראה כלל. זאת הנקודה הכי חשובה לו! ובשביל להפתיע הוא ילך להרבה חנויות, ישאל הרבה אנשים היכן כדאי לקנות, והעיקר היכן ניתן למצוא?

 
 איך עושים את זה? כיצד מפתיעים בן אדם במתנה מיוחדת?

ב"אבני החושן" ישנם מוצרים שקשה לראות בחנויות אחרות. אם אתם מעוניינים לקנות מזכרות מיוחדות מהארץ תגיעו אלינו, ואנו נכין עבורכם מוצר ייחודי כדוגמא 12 אבני החושן בתמונה לבית, אבני החושן בבקבוק לתליה לרכב, אבני סגולה בנרתיק לשמירה והצלחה בכל.

לכל מוצר ניתן לצרף הקדשה אישית וכך למתנה יש יותר משמעות.

ניתן לכם דוגמא קטנה: הגיע אלינו לקוח וסיפר שהוא מארגון חסד והם צריכים לתת מתנה לנדבן מסוים שגר בחו"ל ויש לו הכול. אי אפשר להפתיע אותו. כל שנה הם עורכים דינר וכך יצא שהנדיב קיבל כבר הרבה מתנות ולא נשאר להם מה לקנות... חשבנו ושאלנו אותו איך קוראים לנדיב, שם פרטי כמובן ושמו היה מאחד השבטים, הכנו לו תמונה מיוחדת עם שמו המקביל לאחד מ 12 השבטים + האבן מאבני החושן במרכז, והתוצאה הייתה מושלמת. מתנה בעלת אופי של מחשבה מיוחדת, התייחסות לשמו הפרטי של הנדיב, כמובן, שלא תמיד השם מופיע ב 12 השבטים. אבל בגלל המיוחדות של המוצרים תמיד ניתן למצוא את המתנה המוצלחת והמתאימה עם המשמעות.

זה יכול להיות גם בתכשיט? כמובן!

איך תכשיט יכול לקבל אופי של מתנה מיוחדת? תלוי, אם משלבים בתכשיט אבן סגולה שטובה לאותה אישה או גברת, אז יש לנו פה שילוב של תכשיט עם משמעות וזה שילוב מנצח! כאשר רואים שהמתנה גם יפה אבל גם ערכית במובן המחשבה שהייתה כאן ממילא ההערכה עולה.

כעת גילתם את המיוחדות ב"אבני החושן", לכן הרבה תושבי חו"ל הבאים לבקר בארץ מגיעים אלינו מידי שנה, ותמיד אוהבים לקנות מוצר, או תכשיט מתנה שהוא עם משמעות, זה הכי חשוב. מראה למקבל המתנה שחשבת עליו ונתת לו את כל תשומת הלב, התוצאה מזכרות מהארץ מיוחדות, נותן המתנה מרגיש שמח ובטוח במקוריות.

ב"אבני החושן" תמצאו שלל מוצרי יודאיקה ותכשיטים המעוצבים בעבודת יד. אבני החן המשולבות בתכשיטים הינן בעלי כוחות וסגולות המועילות ל: הצלחה, ברכה, פרנסה, שלום בית, בריאות, פריון, לידה קלה, נשיאת חן, נגד עין הרע ועוד סגולות נפלאות לכל תחום ועניין בחיים.

בואו להתרשם ולהיכנס אל תוך עולם מלא בצבעים, להתפעל מכוחות הטבע הטמונים בתכשיטים, ולקנות מתנות שהן מזכרות מיוחדות למי שאתם באמת מעריכים ואוהבים!

 
אבני החושן -  ירושלים    02-5371762   נייד:052-3852662 לידה קלה  אבן עין החתול  בניית אתרים