קטלוג מוצרים

תכשיטי קבלה ואבני החושן
סגולות וערכות מהקבלה
תמונות אבני החושן
תמונות נגד עין הרע
תמונות אבני החושן מסגור עץ
  מה חדש

קמיע מגן דוד

שרשרת כסף טהור עם 12 אבני החושן טבעיות במרכז השרשרת קמע מכסף טהור מגן דוד - לשמירה, מזל והצלחה בכל. אורך השרשרת 42 ס"מ.

קמיע מגן דוד
קמיע מגן דוד
מחיר:  309
  

אבן עין החתול

כרטיס בגודל כרטיס ביקור בשילוב אבן עין החתול לנשיאה בארנק או בכיס לאבן "עין החתול" סגולות רבות ומפורסמות וכל הנושא אותה לא יבא לידי עניות. סגולה לעשירות, שמירה, ברכה והצלחה.

אבן עין החתול
אבן עין החתול
מחיר:  269
  

אבני החושן באנגלית

גודל התמונה: 39x32 ס"מ התמונה ממוסגרת בנילון נצמד

אבני החושן באנגלית
אבני החושן באנגלית
מחיר:  349
  
 
אבני החושן | אודותינו | מאמרים | קבלה ותכשיטים | תגובות לקוחות | צור קשר |
| |
אבן עין החתול אבן הפרנסה שלך ! -
אצלנו באבני החושן-אבן עין החתול מבורכת!
 
בכל הדורות אנשים היו מתעניינים באבני חןPrecious Stone , האבנים תמיד משכו תשומת לב מיוחדת, כל אחד מכיר לפחות כמה שמות של אבנים, ויש כאלו שיכולים אפילו לציין תכונות, וצבעים מסוימים המשתייכות לאותה אבן, אבל תופעה של אבן שנקראת אבן עין החתול זה כבר סיפור אחר..
אנשי עסקים דואגים שהאבן תמיד תהיה איתם לפני כל עסקה, אנשי מכירות ממליצים עליה, רבנים מכלל הציבור מייעצים לפונים אליהם בענייני פרנסה ועסקים שכדאי מאוד לרכוש את האבן, זאת השקעה חד-פעמית. סיפרו לנו לקוחות.
אבן זאת מוכרת מאוד בכלל הציבור וכל זה מדוע?
ידועה ומפורסמת כמשפרת מצב כלכלי, מביאה אושר, מזל ומי שרוצה פשוט להתעשר. תכונות אלו הפכו אותה לנפוצה בקרב אנשים העוסקים בקבלה.
כפי שמוזכר במדרש תלפיות בפרק ענף סגולת האבנים: "...העין חתול, סגולתו היא שמי שנושא אותה לא יבוא לידי עניות, במקום עניות יבא לידי עשירות..."
עצם העובדה שלאבן יש מקור יהודי המוכיח מהכתוב –נותן הרבה לגיטימציה לאנשים. זאת הוכחה שאין כאן שום המצאה או דבר טרנדי שחולף עם הזמן...
היום במיוחד בדורנו דור השפע שיש בו הכול וישנם המצאות חדשות וחידושים טכנולוגים כל רגע, אז אנשים יכולים לחשוב שזאת עוד המצאה... אבל המקור ביהדות מחזיר אותנו לאמת ומראה לנו שאם הקב"ה ברא בעולמו אבני טבע זה הכול כדי ליהנות בהם בני אדם.
תכונות העיקריות של אבן עין החתול:
מייצגת אושר,עושר ומזל.מעוררת אינטואיציה. מעניקה עוצמה אישית, מעודדת הגשמה עצמית, מצוינות וגורמת לעונד אותה להיראות טוב יותר. מבליטה זוהר פנימי ויופי פנימי המשתקף כלפי חוץ. מחזקת מוטיבציה, כריזמה ויוזמה. מגבירה מודעות רוחנית. מעניקה הגנה ומשפרת ראייה.
כאשר אדם עונד את האבן בתליון או שמניח אצלו בכיס ,בארנק,יש סגולה שהאבן גורמת להשפעת שפע, מזל ובמיוחד הצלחה בעסקים.
ומדוע נקראת האבן בשם זה? אבן זו מופיעה בגוונים שונים דבש, חום וירקרק ובדרגות שונות של שקיפות ולאורכה ישנו פס מבריק המחלק את האבן לשניים ולכן קיבלה האבן את שמה.
בגמולוגיה, עין החתול היא תופעה אופטית המופיעה בכמה סוגים של אבני חן. על שטח הפנים של אבנים אלו יש אזור של החזרת אור בצורה המזכירה את העין.התופעה של האבן הוא תרגום מקובל למונח הלועזי Cat's eye, איכות האבן נקבעת על פי צבע וגוון, שקיפות, שלמות המרקם וגודלה (משקל).
אצלנו באבני החושן האבן נמכרת בתדירות גבוהה, זה מראה שהאבן עוזרת, וחבר מביא חבר.
יש לנו אין ספור סיפורים על אנשים, אחרי שקנו חוזרים לאבני החושן ומספרים שהאבן אכן עזרה להם במצב בו הם היו.
דוגמא לאחת מהתגובות שקיבלנו:"... אין לי הרבה מה לומר... אבל אחרי שקניתי באבני החושן את עין החתול והעור של הנחש הרווחתי בשלושה שבועות מה שאני לא מרוויח בחצי שנה. ממליץ בחום!..." (רב מבית-שמש)
לא כולם משתפים אותנו יש גם ברכה בדבר הסמוי מן העין .
לכן אנו ממליצים בחום לכל מי שפונה אלינו לקנות את אבן עין החתול להתברך בכל השפע.
זאת גם מתנה יפה למי שמתחיל עבודה חדשה, פתיחת עסק, או כל דבר שקשור לפרנסה.
 
אבני החושן -  ירושלים    02-5371762   נייד:052-3852662 לידה קלה  אבן עין החתול  בניית אתרים